Kontaktuppgifter

Du är alltid välkommen med dina frågor och funderingar. Kontakta oss via telefon, e-post eller via vårat kontaktformulär intill. Vi återkopplar så snart vi bara kan.

Söker du en specifik verksamhet eller person? Kika nedan.

Reception

Telefon: 019-55 55 430
Tegelbrukets reception är öppen under husets ordinarie öppettider.

E-post: info@tegelbruket.org
Du kan när som helst skicka oss ett mail med dina frågor och funderingar. Vi svarar så snart vi kan.

Kansli

Telefon: 019-611 04 98

E-post: kfum@kfumorebro.org

Personkontakt

Anders Botvidsson

E-post: anders@kfumorebro.org

Simon Gelinder

E-post: simon@kfumorebro.org

Karin Magnholt

E-post: karin@kfumorebro.org

Stina Öst

E-post: stina@kfumorebro.org

Sensus verksamheter i Tegelbruket
Jens Hellman
Telefon: 070-462 48 18
E-post: jens.hellman@sensus.se
Kontakta Jens Hellman med frågor gällande Sensus verksamhet.

 

Rockskola
Lars Strand
Telefon: 019-101218
E-post: lars.strand@sensus.se
Kontakta Lars Strand på Sensus med frågor gällande rockskola.

Telefon: 019–5555436
E-post: bibliotek@tegelbruket.org

Gymansvarig 

E-post: gym@tegelbruket.org

Olle Johansson

Mobil: 070-266 35 48

E-post: olle.johansson@tegelbruket.org

Kontaktpersoner

Christer Wetteus

Telefon: 0708-482757

E-post: christer.wetteus@tegelbruket.org

Chrisitina Larsson

E-post: christina.larsson@tegelbruket.org

Frågor och Ansökningar

Telefon: 073-8373766

E-post: mbu@tegelbruket.org

Sofia Ingvarsson

Telefon: 073-0445233

E-post: sofia.ingvarsson@tegelbruket.org

Ola Frideblad

SMS: 076-772 77 04

Telefon: 019-15 47 68

E-post: ola.frideblad@svenskakyrkan.se

Rada Al-Azawi

Telefon: 072-8373208

E-post: rada.alazawi@tegelbruket.org

Thomas Rasmusson

Telefon: 070-6462021

E-post: thomas.rasmusson@tegelbruket.org

Unnur Tryggvadottir

Telefon: 073-3370536

E-post: unnur.tryggvadottir@tegelbruket.org

Beston Kalefa

Telefon: 070-7162555

E-post: beston.kalefa@tegelbruket.org

Kontaktformulär

Fyll i kontaktformuläret med dina uppgifter och skicka så svarar vi så snart vi kan.

Ditt namn (obligatorisk)

Ditt telefonnummer (obligatorisk)

Din e-post (obligatorisk)

Ämne

Ditt meddelande

Vägbeskrivning

Är det första gången du besöker Tegelbruket? För att få en vägbeskrivning till oss, klicka här.