Välj organisation

Reception

För allmänna frågor, frågor om gymmet, biblioteket eller restaurangen, vänligen kontakta vår reception eller maila till mailadressen nedan.

Telefon: 019-55 55 430

E-post: info@tegelbruket.org

Tegelbrukets reception är öppen under husets ordinarie öppettider. Du kan när som helst skicka oss ett mail med dina frågor och funderingar. Vi svarar så snart vi kan.

Kansli

Telefon: 019-611 04 98

E-post: kfum@kfumorebro.org

Personkontakt

Anders Botvidsson

E-post: anders@kfumorebro.org

Simon Gelinder

E-post: simon@kfumorebro.org

Karin Magnholt

E-post: karin@kfumorebro.org

Sensus verksamheter i Tegelbruket
Jens Hellman
Telefon: 070-462 48 18
E-post: jens.hellman@sensus.se
Kontakta Jens Hellman med frågor gällande Sensus verksamhet.

 

Rockskola
Lars Strand
Telefon: 019-101218
E-post: lars.strand@sensus.se
Kontakta Lars Strand på Sensus med frågor gällande rockskola.

E-post: info@orebrobk.se

Tel: 0736-49 62 68

Ola Frideblad

SMS: 076-772 77 04

Telefon: 019-15 47 68

E-post: ola.frideblad@svenskakyrkan.se

Kontaktpersoner Tegelbruket

Thomas Rasmusson

Telefon: 070-6462021

E-post: thomas.rasmusson@tegelbruket.org

Unnur Tryggvadottir

Telefon: 073-3370536

E-post: unnur.tryggvadottir@tegelbruket.org

Beston Kalefa – Mänskliga rättigheter

Rada Al-Azawi – Integration

Ida Eriksson – Mentor

Sofia Ingvarsson – Tjejfokus

Ammar Al-Azawi – E-sport

Ilhan Karatas – Träning, gym, hälsa

Christer Wetteus

Telefon: 0708-482757

E-post: christer.wetteus@tegelbruket.org

Olle Johansson

Mobil: 070-266 35 48

E-post: olle.johansson@tegelbruket.org

Kom och säg hej!

Du är alltid välkommen med dina frågor och funderingar. Kontakta oss via telefon, e-post eller via kontaktformuläret här intill. Vi återkopplar så snart vi bara kan!

Eller ännu bättre: kom in till oss och säg hej!

Kontaktformulär

Fyll i kontaktformuläret med dina uppgifter och skicka så svarar vi så snart vi kan.